Menu
Your Cart

Batterij Behuizing / negative (zilver ) 2 x 10 mm²

Batterij Behuizing / negative (zilver ) 2 x 10 mm²
Batterij Behuizing / negative (zilver ) 2 x 10 mm²
€9,99
Excl. BTW: €8,26
  • : 2-3 werkdagen
  • Merk: ACV
  • Model: 30.4000-03s
  • EAN: 4026724711929


 Gratis verzending boven € 100,-
 Veilig betalen
 Ook achteraf betalen
 Snelle levering *mits voorradig
 Nederlandse leverancier
 Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh

Omschrijving


Productinformatie

De batterijbehuizing van ACV is ontworpen voor optimale prestaties en duurzaamheid. Met een afmeting van 2 x 10 mm² biedt deze zilveren behuizing een betrouwbare oplossing voor het veilig en efficiënt aansluiten van batterijen in uw voertuig. Het product is vervaardigd met hoogwaardige materialen die zorgen voor een lange levensduur en betrouwbare werking.


Kenmerken:
  • Hoogwaardige zilveren afwerking
  • Compatibel met diverse batterijtypen
  • Eenvoudige installatie
  • Robuuste constructie voor langdurig gebruik

Veelgestelde Vragen

  • Hoe installeer ik de batterijbehuizing?
    De installatie is eenvoudig en vereist geen speciale gereedschappen. Volg de meegeleverde instructies voor een probleemloze installatie.
  • Is deze behuizing compatibel met mijn voertuig?
    Controleer de specificaties van uw voertuig om te bevestigen dat de afmetingen van 2 x 10 mm² geschikt zijn.

Leverancierinformatie

ACV staat bekend om zijn innovatieve en betrouwbare producten in de automotive sector. Met jarenlange ervaring levert ACV producten die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.