Menu
Your Cart

glaszekering 5x20 6.3amp.3 stuks in blister

glaszekering 5x20 6.3amp.3 stuks in blister
glaszekering 5x20 6.3amp.3 stuks in blister
€2,65
Excl. BTW: €2,19
  • : Op voorraad
  • Merk: ACV
  • Model: 30.3965-06-3-p
  • EAN: 4026724561609


 Gratis verzending boven € 100,-
 Veilig betalen
 Ook achteraf betalen
 Snelle levering *mits voorradig
 Nederlandse leverancier
 Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh

Omschrijving


Glaszekering 5x20 6.3A

De glaszekering 5x20 6.3A van ACV is een essentieel onderdeel voor het beschermen van elektronische circuits tegen overbelasting en kortsluiting. Deze zekering is ontworpen om te smelten bij een stroomsterkte van 6.3 ampère, waardoor de stroomkring wordt onderbroken en schade aan apparatuur wordt voorkomen.


Belangrijkste Kenmerken:
  • Afmetingen: 5x20 mm
  • Stroomsterkte: 6.3 ampère
  • Verpakking: 3 stuks in blister
  • EAN code: 4026724561609

De glaszekering is eenvoudig te installeren en biedt betrouwbare bescherming voor diverse elektronische toepassingen. Ideaal voor gebruik in auto's, huishoudelijke apparaten en andere elektrische systemen.

Veelgestelde Vragen

  • Hoe vervang ik een glaszekering? Verwijder de oude zekering en plaats een nieuwe met dezelfde specificaties.
  • Waarom is het belangrijk om de juiste zekering te gebruiken? Het voorkomt schade aan uw apparatuur door overbelasting.

Tip: Controleer altijd de specificaties van uw apparaat voordat u een zekering vervangt.

Leverancier Informatie

ACV is een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige elektronische componenten. Met jarenlange ervaring in de industrie biedt ACV betrouwbare producten die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.