









Houder - Brodit ProClip - NIO ET5 / NIO EL7 2023-> (Center mount only for Screens)
€30,00
Excl. BTW: €24,79
- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Brodit
- Model: 213579
- EAN: 7320282135799
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Veilig en Efficiënt: De Brodit ProClip voor NIO ET5, EL7 en ET7
De Brodit ProClip is een innovatieve oplossing voor het veilig en efficiënt gebruik van draagbare apparaten in uw voertuig. Speciaal ontworpen voor de NIO ET5, EL7 en ET7 modellen van 2023 tot 2025, biedt deze houder een stevige en betrouwbare montageoptie voor uw schermen. Met zijn autospecifieke ontwerp past de ProClip perfect in het interieur van uw auto, zonder dat er gaten geboord hoeven te worden of speciaal gereedschap nodig is.
Kenmerken van de Brodit ProClip
- Autospecifiek ontwerp: Perfecte pasvorm voor NIO ET5, EL7 en ET7 modellen.
- Eenvoudige installatie: Klikt eenvoudig op zijn plaats zonder boren of speciaal gereedschap.
- Hoogwaardige materialen: Gemaakt van duurzaam ABS/Acetaal plastic in de kleur zwart.
- Flexibiliteit: AMPS-gaten voor eenvoudige installatie van verschillende houders.
- Discreet en stijlvol: Past naadloos bij het interieur van uw auto.
Veelgestelde Vragen
- Is de ProClip eenvoudig te installeren? Ja, de ProClip kan binnen een minuut worden geïnstalleerd zonder speciaal gereedschap.
- Kan ik meerdere houders op dezelfde ProClip gebruiken? Ja, met de Brodit MultiMoveClip kunt u eenvoudig wisselen tussen meerdere houders.
- Is de ProClip geschikt voor zware apparatuur? Voor grotere of zwaardere apparaten biedt Brodit extra sterke montageplatforms.
De Brodit ProClip is ontwikkeld en geproduceerd in Zweden, wat garant staat voor kwaliteit en duurzaamheid. Het is een ideale keuze voor iedereen die op zoek is naar een veilige en nette oplossing voor het monteren van apparaten in hun voertuig.