









- : 2-3 werkdagen mits op voorraad bij de leverancier
- Merk: Brodit
- Model: 856033
- EAN: 7320288560335
Gratis verzending boven € 100,-
Veilig betalen
Ook achteraf betalen
Snelle levering *mits voorradig
Nederlandse leverancier
Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh
Omschrijving
Ontdek de Brodit ProClip voor Toyota Yaris 2024
De Brodit ProClip is een autospecifieke houder die speciaal is ontworpen voor de Toyota Yaris 2024-2025. Deze houder zorgt ervoor dat uw apparaat altijd binnen handbereik is, zonder dat u het interieur van uw auto hoeft aan te passen. Met een stevig montageplatform en een discreet ontwerp past de ProClip perfect bij het interieur van uw voertuig.
Kenmerken van de ProClip:
- Autospecifiek ontwerp voor perfecte pasvorm
- Eenvoudige installatie zonder boren of speciaal gereedschap
- Meerdere montageposities beschikbaar
- Gemaakt van hoogwaardig ABS/Acetaal kunststof
- Inclusief AMPS-gaten voor eenvoudige installatie van houders
De ProClip is eenvoudig te installeren en wordt geleverd met gedetailleerde montage-instructies. Binnen een minuut klikt u de ProClip op zijn plaats in de openingen van het interieur. Dit maakt het gebruik van draagbare apparaten in uw auto veiliger en gemakkelijker.
Veelgestelde vragen
- Hoe installeer ik de ProClip? De ProClip klikt eenvoudig op zijn plaats zonder dat er gaten geboord hoeven te worden.
- Kan ik verschillende houders op dezelfde ProClip gebruiken? Ja, met de MultiMoveClip van Brodit kunt u eenvoudig wisselen tussen verschillende houders.
- Is de ProClip geschikt voor zwaardere apparatuur? Voor grotere apparaten of zwaardere apparatuur biedt Brodit extra sterke montageplatforms en voetstukbevestigingen.
Over de leverancier
Brodit is een gerenommeerde leverancier van hoogwaardige montageoplossingen voor voertuigen. Ontwikkeld en geproduceerd in Zweden, staan hun producten bekend om hun duurzaamheid en perfecte pasvorm.