Menu
Your Cart

Krimpkous Blauw Ø 12.7 mm / Lengte 8 meter

Krimpkous Blauw Ø 12.7 mm / Lengte 8 meter
Krimpkous Blauw Ø 12.7 mm / Lengte 8 meter
€22,99
Excl. BTW: €19,00
  • : Langere levertijd
  • Merk: ACV
  • Model: 34127-127
  • EAN: 4026724334029


 Gratis verzending boven € 100,-
 Veilig betalen
 Ook achteraf betalen
 Snelle levering *mits voorradig
 Nederlandse leverancier
 Klantbeoordeling 9+ bij Kiyoh

Omschrijving


Krimpkous Blauw Ø 12.7 mm / Lengte 8 meter

De krimpkous van ACV met een diameter van 12.7 mm en een lengte van 8 meter is een essentieel hulpmiddel voor het isoleren en beschermen van elektrische verbindingen. Deze blauwe krimpkous biedt een betrouwbare en duurzame oplossing voor het afdekken van kabels en draden, waardoor ze beschermd zijn tegen slijtage en omgevingsinvloeden.


Voordelen van de Krimpkous
  • Beschermt tegen slijtage en omgevingsinvloeden
  • Eenvoudig aan te brengen zonder speciale gereedschappen
  • Geschikt voor diverse toepassingen in de auto-industrie

Veelgestelde vragen

  • Hoe gebruik ik de krimpkous? Zorg ervoor dat de krimpkous over de te isoleren verbinding wordt geschoven en verwarm deze gelijkmatig met een heteluchtpistool tot hij strak om de verbinding zit.
  • Is deze krimpkous waterbestendig? Ja, de krimpkous biedt een zekere mate van bescherming tegen vocht, maar is niet volledig waterdicht.

De krimpkous is ideaal voor gebruik in combinatie met een Audio2Car-kabel, waarmee je eenvoudig een carkit kunt aansluiten op de originele autoradio en luidsprekers zonder de bekabeling van de auto te hoeven aanpassen.

Over de leverancier

ACV is een gerenommeerd merk dat bekend staat om zijn hoogwaardige producten voor de auto-industrie. Met een focus op innovatie en kwaliteit biedt ACV betrouwbare oplossingen voor zowel professionals als doe-het-zelvers.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.